Kas mes esame

Clena LT – aukšto slėgio sprendimai visoms pramonės šakoms. Gaminame viską nuo paprastų ir mobilių aukšto slėgio plovyklų iki didelių specialiai sukurtų pramoninių modelių, galinčių tiekti iki 2500 barų slėgio ir iki 200L/min.

Clena turi daugiau nei 40 metų patirtį visuose aukšto slėgio sprendimuose ir šiandien mes tiekiame mašinas klientams visoje Skandinavijoje, Rytų Europoje ir Azijoje. Kai kurie didžiausi Europos kiaulių gamintojai naudoja mūsų mašinas visą parą.

Mūsų misija: „Nustatyti funkcionaliausių ir patikimiausių pramoninių aukšto slėgio plovyklų standartus“. Mūsų mašinos yra pagamintos tik iš kokybiškų komponentų. Mūsų produktų esminis komponentas yra geriausi pramoniniai Italijos HAWK siurbliai, keraminiais stūmokliais, nerūdijančio plieno vožtuvais ir žalvarinėmis cilindrų galvutėmis.

Mūsų kvalifikuoti darbuotojai kuria, gamina ir išbando visas aukšto slėgio plovyklas. Jei jūsų įmonei reikia naujų patikimų ir patikrintų aukšto slėgio plovyklų, pirmiausia susisiekite su mumis.